Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - Stráž nad Ohří

Ke dni 21.06.2019 nabízí Karlovarská Korunní s.r.o. - OO1 (18226990, Stráž nad Ohří) volné pracovní místo na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU) v obci Stráž nad Ohří (okres Karlovy Vary). Nabídnutá (minimální) mzda za Plný úvazek pracovní úvazek (Dvousměnný provoz) je 25000 Kč hrubého.

Popis volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Rozšířený popis:
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU
Úvazek:
Plný úvazek úvazek
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Nástup dne:
01.07.2019
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k volnému místu:
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU Kontakt: pí Charvátová Julie Mgr., tel.: 724827552, e-mail: julie.charvatova@korunni.cz Chcete být v ideální rovnováze? Staňte se členem týmu Korunní a dostaňte do pohody nejen sebe! (pijte a poznejte vodu, která vás v ideální rovnováze udrží). Hledáme důležitého člena týmu - řidiče nákladního automobilu. Co Vám můžeme nabídnout? Nabízíme měsíční mzdu od 25.000 Kč, příspěvek na dopravu do zaměstnání, týden dovolené navíc a prodej vlastních výrobků za zaměstnanecké ceny. Proč je tato pozice tak důležitá? Aby se naše voda dostala v pořádku a včas k zákazníkům. Co požadujeme? Řidičský průkaz skupiny C a E, profesní průkaz, platné psychotesty, kartu řidiče. Chcete-li pracovat ve dvousměnném provozu a jezdit "jen doma", pojďte do Korunní. Budete jezdit novými nákladními automobily značky DAF a … Korunní bude všem blíž. Karlovarská Korunní s.r.o. Poznejte vodu, která Vás udrží v ideální rovnováze. 

Požadavky na uchazeče o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní + praktická škola
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
13851350711 (Úřad práce Karlovy Vary)
Zaměstnavatel:
Karlovarská Korunní s.r.o. - OO1
Adresa:
Karlovarská Korunní s.r.o. - OO1, Stráž nad Ohří 77, 363 01 Ostrov nad Ohří
Kontaktní osoba:
Mgr. Julie Charvátová +420 724 827 552 julie.charvatova@korunni.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace